Haber

Başakşehir, Al Markhiya’yı 3-1 mağlup etti.

Burdur kampında yeni dönem hazırlık dönemini sürdüren Başakşehir, kampın son maçında karşılaştığı Katar’ın Al Markhiya takımını 3-1’lik skorla mağlup etti.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) yeni dönem hazırlıklarının ilk kamp dönemini tamamladı. Spor Kamp Merkezinde devam eden RAM Başakşehir, kampın son hazırlık maçında Katarlı Al Markhiya ile karşı karşıya geldi. RAM Başakşehir Daniel Aleksic, MAKÜ İstiklal Stadı’nda oynanan maçta Serdar Gürler ve Krzysztof Piatek’in golleriyle 3-1 galip ayrıldı. Naoufal Bannis, Al Markhiya grubunun tek golünü kaydetti. Yeni imza atan Dimitrios Pelkas maçı yedek kulübesinden izledi.

Maç sonunda Burdur Kampı’na pahalıya mal olan RAM Başakşehir Teknik Müdürü Emre Belözoğlu, “Geçen sene Burdur’da kamp organizasyonumuz vardı. Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nin bu keyifli kampüsünde kamp yapmaktan özellikle memnun olduğumuzu belirtmek isterim. Burada çok güzel bir tesis var. Güzel bir kamp dönemi geçirdik. Ülkemizde sıcaklığın 40 derece 45 dereceye ulaştığı yerler var. Burada özellikle akşam ve sabahları en iyi şekilde çalışıyoruz.” Hedefimiz açık bir şekilde Avrupa kupalarında oynamak, Avrupa kupalarına katılmaya çalışmak. Dört büyük takıma tekrar meydan okumak. Umarım bunu yapacak kadar güçlüyüz. Ekibimize katılacak arkadaşlarımız olacak, ayrılan arkadaşlarımız olacak. Burada bize gösterilen ilgiden dolayı Burdur ilimize bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Burdur kamp programını bugünkü hazırlık maçıyla tamamlayan turuncu lacivertli ekip, yarın saat 16.00’da İstanbul’a dönecek. – BURDUR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu