Haber

İstanbul Valiliği, Türkiye Kadın Milli Voleybol Takımı’nın final karşılaşmasının Taksim’de canlı yayınlanmasına izin vermedi.

İstanbul Valiliği, Türkiye Kadın A Milli Voleybol Takımı’nın final maçının Taksim’de canlı yayınlanması taleplerinin kabul edilmediğini duyurdu.

İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklamada, “Çeşitli sosyal medya kanallarında ‘Valilik, Kadın Voleybol Milli Takımımızın yayınına aksaklık olmuştur’ gibi asılsız içerikler paylaşılıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Avrupa Şampiyonası Finali’nin ertelenmesini talep etti. Türk Kadın Voleybol Milli Takımımızın pazar akşamı oynayacağı karşılaşma ilimizin 7 meydanında canlı yayınlanacak.Valiliğimize yazılı başvuruda bulundu.Taleplerden altısı (Çekmeköy, Bağcılar, Sultangazi, Esenyurt) , Gaziosmanpaşa, Pendik) Valiliğimizce onaylanmıştır.Taksim Meydanı 2012 yılından bu yana toplantı ve etkinlik alanı olarak kullanılmadığından Taksim Meydanı talebi onaylanmamıştır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yanı sıra Beyoğlu Belediyesi de Taksim’deki maçın canlı yayınlanmasını talep etti. Her iki talebin de onaylanmadığı öğrenildi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu