Haber

Vali Yazıcı’dan Başkan Böcek’e veda ziyareti

Valilik Kararı ile Malatya’ya atanan Vali Ersin Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e veda ziyaretinde bulundu. Lider Böcek, Yazıcı’ya yeni görevinde başarılar diledi.

Valilik Kararı ile Malatya’ya atanan Vali Ersin Yazıcı, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e veda ziyaretinde bulundu. Vali Ersin Yazıcı, görev süresi içerisinde kamu kurum ve kuruluşlarından her zaman destek gördüğünü belirterek, yeni görevde de vatana ve millete hizmet etmeye devam edeceğini vurguladı. Vali Ersin Yazıcı, 3 yılı aşkın süredir Antalya halkına her alanda hizmet vermeye çalıştıklarını belirterek, Önder Muhittin Böcek ile uyumlu bir çalışma içerisinde olduklarını söyledi.

ANTALYA İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞTIK

Özellikle afet zamanlarında birlikte hareket etmeye çalıştıklarını kaydeden Vali Yazıcı, “Antalya’dan ayrıldığım için tabii ki üzgünüm ama Malatya’ya gideceğim için mutluyum. Çünkü Malatya depremde ağır hasar gören illerimizden biridir. Yıkılacak ve ağır hasarlı bina sayısı bakımından 11 il arasında 4. ildir. Orada yapılacak çok iş var. İnşallah oradaki insanlarımıza yardımcı oluruz. Antalya’mız için elimizden geleni yaptık. Kurum ve kuruluşlarla işbirliği içinde çalıştık. Ben de teşekkür ederim” dedi.

ANTALYA İSMİNE TEŞEKKÜRLER

Görev süresi boyunca Antalya’ya yaptığı hizmetlerden dolayı Vali Yazıcı’ya Antalya halkı adına teşekkür eden Önder Böcek, “Antalya’ya geldiğiniz günden itibaren Gazipaşa’dan Antalya’da Kaş’a kadar sizlerle birlikte çalıştık. Turizmde, tarımda olduğu gibi Manavgat yangınında, sel ve afetlerde de tüm vatandaşlarımızın yanında oldunuz. Değerli Antalyalı hemşehrilerimin adına ve hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. Şimdi bir görev değişikliği oldu. Malatya iline gidiyorsunuz. Orada da başarılar dilerim. Hem meslektaşlarım hem de hemşehrilerim adına sizlere bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.”
HAFIZA KİTABI İMZALANDI

Ziyaretin sonunda Başkan Böcek, Vali Yazıcı’ya Antalya’nın tarihi simgelerinden oluşan bir rölyef hediye etti. Büyükşehir Belediyesi Anı Defterini imzalayan Vali Ersin Yazıcı, Önder Muhittin Böcek, Genel Sekreter Cansel Tuncer, Genel Sekreter Yardımcıları ve danışmanlar tarafından uğurlandı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

bandirmaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu