Develigücü’nün ertelenen maçı 7 Aralık’ta oynanacak
![](https://haberbaglar.com.tr/wp-content/uploads/2022/12/develigucunun-ertelenen-maci-7-aralikta-oynanacak-bH7B8bzm.webp)
Bölgesel Amatör Lig (BAL) gruplarından Eskil Belediyespor ile Develigücü ortasında ertelenen müsabaka 7 Aralık Çarşamba günü oynanacak.
Bölgesel Amatör Lig (BAL) 6. Grup’ta geçen hafta sonu oynaması gereken Eskil Belediyespor ile Develigücü maçı Develigücü’nde yaşanan besin zehirlenmesi nedeniyle ertelenmişti. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından ertelenen müsabakanın 7 Aralık’ta oynanacağı açıklandı.
TFF Amatör İşler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “26.11.2022 Cumartesi günü saat 14.00’de Dağılgan 1 Nolu Sentetik Alanında, Eskil Belediyespor-Develigücüspor kadroları ortasında oynanması gereken Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 9.hafta karşılaşması Develigücüspor Kulübünün 18 futbolcusunun zehirlenmesinden ötürü, federasyonumuz tarafından ileri bir tarihte oynatılmak üzere ilgili yazımızla ertelenmişti. Ertelenen bu karşılaşma birebir saat ve birebir statta olmak üzere 07.12.2022 Çarşamba günü oynanacaktır” denildi. – KAYSERİ