Haber

Tiran Teknik Direktörü: Beşiktaş Güçlü Bir Rakip

UEFA Avrupa Konferans Ligi 2. ön eleme turunda yarın Beşiktaş’ı konuk edecek olan Arnavutluk takımı Tiran’ın teknik direktörü Orges Shehi, güçlü bir rakipleri olduğunu ve ellerinden gelenin en iyisini yapmak için sahaya çıkacaklarını söyledi.

Karşılaşmanın oynanacağı Air Albania Stadı’nda düzenlenen basın toplantısında konuşan Orges Shehi, güçlü bir rakiple karşı karşıya olduklarının farkında olduklarını söyledi.

Rakibin tüm zorluklarına ve potansiyeline rağmen ellerinden gelenin en iyisini yapmak için sahaya çıkacaklarını vurgulayan Shehi, “İki maçlık bir mücadelede her takım ilk mücadelenin sonucunu bilir ve dönüş için elinden geleni yapar. sonuç onların lehinde. Ancak maç içerisinde şanslar el değiştirebiliyor. Sizi hedefe yaklaştıran veya uzaklaştıran durumlar da oluyor.” söz konusu.

“Maçı kazanmak için elimizden geleni yapacağız”

Bir zamanlar Türkiye’de forma giyen Tiran’ın kalecisi Gentian Selmani, maç öncesi atmosferin iyi olduğunu söyledi.

Ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklarını ve yeterli bir sonuca ulaşmayı hedefleyeceklerini kaydeden Selmani, “Avrupa maçı olduğu için doğal olarak motive oluyoruz ve rakibimiz Beşiktaş gibi güçlü bir takım. Taraftarımız inşallah stadı doldurur. Yarın bizi destekleyin. Maçı kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Yapacağız.” dedi.??????

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu